3) Знайди: 3/4 від 12; 7/15 від 60; 30% від 60; 4) Запиши відсотки у звичайний дріб: 30%; 0,25 %;

(3 + 1/3) %5) Знайди число, обернене до числа: 1,8; 2,55; 7,38ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Базилюк Альоша.

Ответ:

3)3/4 від 12:12*3/4=12*3/1*4=36/4=9/1=9

4)30%=30/100
0,25%=25/100
(3 + 1/3)%=3+1/3=3/1+1/3=9/3+1/3=10/3=3 1/3

5)1,8=1 8/10=18/8-8/18
2,55=2 55/10=75/10-10/75
7,38=7 38/100=738/100-100/738