У саду росте 20 дерев з яких 4/5 плодові. Скільки плодових дерев росте в саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Нурисламова Диана.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

20 * (4/5) = 80/5 = 16 - плодових дерев

Отвечает Илья Андреев.

Відповідь:

Для знаходження кількості плодових дерев потрібно взяти 4/5 від загальної кількості дерев у саду.

Загальна кількість дерев у саду - 20.

4/5 від 20 дорівнює (4/5) * 20 = 16.

Отже, в саду росте 16 плодових дерев.

Покрокове пояснення: