Першого дня Віра прочитала 3/8 усієї книжки, другого-1/4 всієї книжки, третього- останні 24

сторінки. Питання: скільки сторінок в книжці. Допоможіть вирішити Будь ласка!!!!Розв'язати по діях!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Снежана.

Ответ: 64

Пошаговое объяснение: Першого дня Віра прочитала 3/8 всієї книжки, тобто (3/8) * x сторінок.

Другого дня вона прочитала 1/4 всієї книжки, тобто (1/4) * x сторінок.

Третього дня залишилося прочитати останні 24 сторінки.

Зараз можемо створити рівняння:

(3/8) * x + (1/4) * x + 24 = x

Спростимо це рівняння:

(3/8) * x + (1/4) * x + 24 = x

Перетворимо дроби на спільний знаменник (8), щоб позбавитися від дробів:

(3/8) * x + (2/8) * x + 24 = x

Тепер додамо дроби:

(5/8) * x + 24 = x

Тепер віднімемо (5/8) * x від обох боків рівняння:

24 = x - (5/8) * x

Для спрощення рівняння візьмемо спільний знаменник (8) на правій стороні:

24 = (8/8) * x - (5/8) * x

24 = (3/8) * x

Тепер ми можемо вирішити рівняння для x:

x = 24 / (3/8)

x = 24 * (8/3)

x = 64

Отже, в книжці 64 сторінки.