ЗначеннЯ якого з виразів не дорівнює 5,якщо а=10? А)25-(а+10); Б)15+(10-а); В)15-(20-а);

Г)5+(а-10)

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Відповідь:

При a = 10, вирази будуть мати таке значення:

А) 25 - (а + 10) = 25 - (10 + 10) = 25 - 20 = 5

Б) 15 + (10 - a) = 15 + (10 - 10) = 15 + 0 = 15

В) 15 - (20 - a) = 15 - (20 - 10) = 15 - 10 = 5

Г) 5 + (a - 10) = 5 + (10 - 10) = 5 + 0 = 5

Отже, лише вираз Б) 15 + (10 - a) не дорівнює 5 при a = 10.

Покрокове пояснення: