ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ПРОШУ ЗАДАЧА: ЗА, ПЕРШИЙ ДЕНЬ ТУРИСТ ПРОЇХАВ 15 КМ, ЗА ДРУГИЙ 11/15 ШЛЯХУ

ВІД ПЕРШОГО, А ЗА ТРЕТІЇ 4/9 ШЛЯХУ ВІД ДРУГОГО. ЗНАЙТИ СКІЛЬКИ КМ ЗА ТРИ ДНІ?

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Вера.

Ответ:

30 8/9 км

Пошаговое объяснение:

15*11/15 = 11 км - другого дня;

11*4/9 = 44/9 км = 4 8/9 км -третього дня;

15+11+4 8/9 = 30 8/9 км