Знайти суміжність кути якщо градуси міри відносятся як 5і7​


Ответы на вопрос

Отвечает Миргаязова Гульнар.

Відповідь: 75;105

Покрокове пояснення:

Суміжні кути — це пара кутів, які доповнюють один одного до 180 градусів.

х коефіцієнт пропорційності

5х+7х=180

12х=180

х=180:12

х=15

5х=15*5=75 один кут

7х=7*15=105 другий кут.

(або 180-75=105),

Отвечает Полонская Алина.

Сумма смежных углов равна 180°

составим уравнение:

5x +7x = 180 \\ 12x = 180 \\ x = 180 \div 12 \\ x = 15 \\ 5x = 75 \\ 7x = 105

Ответ: 75°, 105°