Розв'яжіть за допомогою рiвняння задачу. На першій ділянці росло 68 кущів смородини. Потім з цієї

ділянки частину кущів пересадили на другу ділянку, а на першій ділянці висадили 14 нових кущів. Після цього на першій ділянці стало 52 кущі смородини. Скільки кущів смородини пересадили на другу ділянку? Розв'язання. Нехай на другу ділянку пересадили х кущів смородини.

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Ева.

Ответ:

За умовою задачі, спочатку на першій ділянці було 68 кущів смородини. Після пересадки на другу ділянку з першої ділянки відібрали х кущів смородини, тому на першій ділянці залишилося 68 - х кущів. Додатково на першій ділянці висадили 14 нових кущів, тому на першій ділянці стало (68 - х) + 14 = 52 кущі смородини.

Розкриваємо дужки: 68 - х + 14 = 52

Переносимо числа з однаковими знаками в одну сторону: 68 + 14 - 52 = х

Проводячи обчислення, отримуємо: 82 - 52 = х

Скорочуємо числа: 30 = х

Отже, на другу ділянку пересадили 30 кущів смородини.

Пошаговое объяснение: