СРОЧНО!!!! З однієї станції одночасно в одному напрямі вирушили два поїзди. Один з поїздів

рухався із швидкістю 56 км/год, а другий 64 км/год. Яка відстань буде між поїздами через 6 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Мозжерина Алина.

Ответ:

1 поїзд - 56 км/год

2 поїзд - 64 км/год

S - ? км

t - 6 год

Vсер. = V1+V2 = 56 + 64 = 120 км/год

S = V×t = 120×6 = 720км