Принтер друкує з продуктивністю 7 сторінок за хвилину. Скільки сторінок він надрукує за 8 XB?

срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Анастасия.

Ответ:

56 сторiнок

Пошаговое объяснение:

Швидкiсть: 7 ст/хв

Час: 8 хв

Надрукує: ? ст.

7 * 8 = 56(ст.)

Ответ: за 8 хвилин він надрукує 56 сторiнок

Отвечает Волосожар Влада.

Відповідь:

7•8=56 (ст.) -принтер надрукує за 8 хв