Принтер друкує 15 сторінок за хвилину. Скільки сторінок він надрукує за 20 хвилин?


Ответы на вопрос

Отвечает Шувалов Евгений.

Ответ:300ст

Пошаговое объяснение:

15ст-1хв

?ст-20хв

---------------------------------------------

15*20=x*1

x=\frac{15*20}{1}

x=300cт

Відповідь- 300 ст він надрукує за 20 хвилин