- Один принтер друкує 54 сторінки за 7 секунд, а другий 23 сторінки за 3 секунди. У якого принтера

більша продуктивність праці? СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Мадина.

Відповідь:

54 : 7 = 7,7 (ст.) - друкує перший принтер за 1 сек.

23 : 3 = 7,6 (ст.) - друкує 2 принтер за 1 сек.

В.: 1 принтер друкує швидше

Отвечает Умирзакова Жанара.

Ответ:

у першого принтера.

Пошаговое объяснение:

Дано:

Робота (І принтера) = 54 стор.

Робота (ІІ принтера) = 23 стор.

Час (І принтера) = 7 сек.

Час (ІІ принтера) = 3 сек.

Знайти:

У якого принтера продуктивність більша?

                                                      Розв'язання:      

Продуктивність = Робота / Час., тоді:

1) Продуктивність (І принтера) = Робота (І принтера) / Час (І принтера) = = \frac{54}{7}  = 7 \frac{5}{7} (см)

2) Продуктивність (ІІ принтера) = Робота (ІІ принтера) / Час (ІІ принтера) = \frac{23}{3}  = 7\frac{2}{3}(см)

3) Щоб знайти в якого принтера продуктивність (робота за 1 сек) більша, необхідно прирівняти ці дві продуктивності до спільного знаменника.

54/7 і 23/3. Спільний знаменник буде 21, бо 21 ділиться як на 7 і на 3 в двох знаменниках ціх дробей.

54/7 = (54*3)/(7*3) = 162/21(см) - Продуктивність (І принтера)

23/3 = (23*7)/(3*7) = 161/21(см) - Продуктивність (ІІ принтера)

Якщо порівняти ці дв продуктивності, то дійдемо до висновку, що продуктивність І принтера більша, оскульки 162/21 > 161/21.

Відповідь: у першого принтера.