Для триденного походу група туристів із 8 осіб узяла 12 кг картоплі. Скільки кілограмів картоплі

необхідно взяти цій групі для п'ятиденного походу за тієї самої норми спо- живання? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Евгения.

Ответ:

Якщо група з 8 осіб узяла 12 кг картоплі на три дні, то для п'ятиденного походу цій групі необхідно розрахувати кількість картоплі на основі споживання за тією самою нормою.

Спочатку, розрахуємо середнє споживання картоплі на одну особу на один день:

Споживання картоплі на три дні: 12 кг для 8 осіб.

Споживання картоплі на один день: \( \frac{12 \, \text{кг}}{8 \, \text{осіб} \times 3 \, \text{дні}} \)

Отримаємо: \( \frac{12 \, \text{кг}}{24} = 0.5 \, \text{кг/день/особа} \)

Тепер розрахуємо, скільки картоплі потрібно для п'ятиденного походу:

Кількість картоплі на одного туриста на п'ятиденний похід: \( 0.5 \, \text{кг/день/особа} \times 5 \, \text{днів} = 2.5 \, \text{кг/особа} \)

Отже, для п'ятиденного походу 8 осіб повинні взяти \( 2.5 \, \text{кг/особа} \times 8 \, \text{осіб} = 20 \, \text{кг} \) картоплі.

Пошаговое объяснение:

дай корону

Отвечает Шишкова Ульяна.

Ответ:

задачка 3-4 классов

Пошаговое объяснение:

1) 12 кг : 3 = 4 кг : витрачено за 1 день

2) 4 кг • 5 = 20 кг

Ві-дь: 20 кг