Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи хоча б одну обернену задачу. » Для триденного походу група

туристів із 8 осіб узяла 12 кг картоплі. Скільки кілограмів картоплі необхідно взяти цій групі для п'ятиденного походу за тієї самої норми споживання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Елизавета.

Ответ:80 кг

Пошаговое объяснение:

12:3=4(кг)-8особам на 1 день

8:4=2(кг)-1особі на 1 день

2*5=10(кг)-1особі на 5 днів

10*8=80(кг)-8 особам на 5 днів