Довжина однією сторони трикутника дорівнює 8 1/2 см що становить 85% другої сторони і 17/18третьої

Знайдіть периметр СРОЧНА ДАМ 5звязд

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Павлина.

Дано:

1ст -- 8.5см

2ст -- 85% = 8.5см

3ст --  \frac{17}{18}  = 8.5см

_____________

Знаходимо др. сторону:

8.5 = 85% др. ст, то:

1) 8.5 + 1.5 = 10 (см) -- друга сторона;

\frac{17}{18}94.4%

Знаходимо тр. сторону:

8.5 = 94.4% тр. ст, то:

2) 8.5 + 0.5 = 9 (см) -- третя сторона;

Знаходимо Периметр:

3) Р = 8.5 + 10 + 9 = 27.5 (см)

Вiдповiдь: Р = 27.5 см