462. Знайдіть число: 1) 8/15 якого дорівнюють 40; 15/8 якого дорівнюють 120​


Ответы на вопрос

Отвечает Гордийчук Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8/15  = 40

1/15 = 40/8 = 5

тогда 15/15 = 5*5 = 75

15/8 = 120

1/8 = 120/15 = 8

тогда 8/8 = 8*8 = 64