Число називається "довершеним", якщо воно дорівнює сумі усіх своїх дільників, за винятком самого

числа. Чи є довершеними числа 6, 28, 486?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфуллин Ильмир.
Так, числа 6, 28 і 496 є довершеними числами. Довершене число - це таке число, для якого сума всіх його дільників (за винятком самого числа) дорівнює самому числу.

Для 6:
Дільники 6: 1, 2, 3
1 + 2 + 3 = 6

Для 28:
Дільники 28: 1, 2, 4, 7, 14
1 + 2 + 4 + 7 + 14 = 28

Для 496:
Дільники 496: 1, 2, 4, 8, 16, 31, 62, 124, 248
1 + 2 + 4 + 8 + 16 + 31 + 62 + 124 + 248 = 496

Отже, ці числа відповідають визначенню довершених чисел.