Отрезок ВМ — медиана равнобедренного треуголь- ника с основанием АС. Точка D лежит на луче ВМ

так, что ВМ = MD. Если длина боковой стороны равна 8 см, то периметр четырехугольника ABCD равен:

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.

Для знаходження периметра чотирикутника ABCD нам потрібно визначити довжини всіх його сторін.

Ми знаємо, що ВМ = MD, і довжина бокової сторони ВМ дорівнює 8 см.

Таким чином, сторона ВМ дорівнює 8 см, а сторона MD також 8 см.

Оскільки AB та CD - це основи рівнобедреного трикутника ABC, і ВМ - це медіана, то MD також є медіаною трикутника ABC. Медіана поділяє сторону BC пополам, тобто MD = 1/2 * BC.

Таким чином, BC = 2 * MD = 2 * 8 см = 16 см.

Знаючи довжини сторін ВМ, MD, AB і BC, ми можемо знайти периметр чотирикутника ABCD:

Периметр = VM + MD + AB + BC

Периметр = 8 см + 8 см + 8 см + 16 см

Периметр = 40 см.

Отже, периметр чотирикутника ABCD дорівнює 40 см.