0,75-(х+1/20)=1/5 с обьяснением пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Габдуллина Элина.

Ответ:

Для розв'язання цього рівняння спростимо спочатку вирази з дробами.

Почнемо з рівняння:

0.75 - (x + 1/20) = 1/5

Спростимо справа, віднімаючи від 0.75 вираз (x + 1/20):

0.75 - (x + 1/20)

Знайдемо спільний знаменник для дробів у виразі, щоб вони могли бути об'єднані:

Для лівого виразу 0.75 можна представити як 75/100, а для правого виразу 1/5 можна представити як 20/100, оскільки 1/5 = 20/100.

Отже, ми маємо:

(75/100) - (x + 1/20)

Тепер ми можемо віднімати ці вирази, використовуючи спільний знаменник 100:

(75/100) - (x + 1/20) = 0

Тепер розв'яжемо це рівняння:

(75/100) - (x + 1/20) = 0

Спочатку віднімемо 1/20 від 75/100:

(75/100) - 1/20 = 0

Тепер, віднімаючи 1/20 від 75/100, ми отримуємо:

(75/100 - 5/100) = 0

70/100 = 0

Тепер можемо спростити дріб 70/100, поділивши обидва чисельник і знаменник на 10:

(70/10) / (100/10) = 7/10

Отже, рівняння має вигляд:

7/10 = 0

З цього рівняння видно, що воно не має розв'язків.

Пошаговое объяснение: