Визнач вид трикутника . Одна сторона трикутника 15 см, друга -на 12 см довша за першу і на 11 см

коротша за третю сторону.Обчисли периметр трикутника.(ДУЖЕ СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА)

Ответы на вопрос

Отвечает Киржанова Полина.

Ответ:

80 см

Пошаговое объяснение:

1) 15 + 12 = 27 (см) - друга сторона
2) 27 + 11 = 38 (см) - третя сторона
3) P = a + b + c = 15 + 27 + 38 = 80 (см)