В магазин завезли 5ящиків яблук по 28 кг у кожному ящику.Потім привезли 7 ящиків бананів по 52 кг у

кожному ящику.Усі фрукти розклали у пакети по 2 кг у кожний пакет.Скільки потрібно пакетів для усіх фруктів?г

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Алина.

Пошаговое объяснение:

1) 5•28=140 (кг яблук)

2) 7•52=364 (кг бананів)

3) 140+364=504 (кг яблук та бананів разом)

4) 2÷504=252 (пакетів потрібно)

Відповідь:252 пакети потрібно для усіх фруктів.