Перетворивши звичайні дроби у десяткові, розв'язати рівняння :(x-3,8)-3 9/50=9 1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Женя.

Ответ:

16,46

Пошаговое объяснение:

(х-3,8)-3,16=9,5

видаляємо дужки

х-3,8-3,16=9,5

обчислюємо різницю

х-6,96=9,5

переносимо сталу з протилежним знаком у праву частину рівняння

х=9,5+6,96

додаємо

х=16,46