Чому дорівнює сума квадратів чисел 3 і 4


Ответы на вопрос

Отвечает Петровская София.

Ответ:

(3^2) = 3 * 3 = 9

(4^2) = 4 * 4 = 16

Тоді сума квадратів чисел 3 і 4 дорівнює:

9 + 16 = 25

Отже, сума квадратів чисел 3 і 4 дорівнює 25.

Пошаговое объяснение: