очень срочно надо, помогите пожалуйста!!! Продукт содержит 2,5% жиров. Сколько грамм продукта нужно

взять, чтобы жиров в нём оказалось 11 грамм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Андрей.

Давайте позначимо кількість грамів продукту, яку потрібно взяти, як "х". За умовою, жирів у продукті міститься 2,5% або 0,025 від кількості грамів продукту. Таким чином, ми можемо записати пропорцію:

0,025 / 1 = 11 / х

Далі, ми можемо розв'язати цю пропорцію, помноживши кількість грамів продукту на обидві сторони рівняння:

0,025 * х = 11 * 1

Отримаємо:

0,025х = 11

Тепер, щоб знайти значення "х", поділимо обидві сторони на 0,025:

х = 11 / 0,025

Виконуючи обчислення, отримуємо:

х = 440

Таким чином, щоб у продукті було 11 грамів жиру, потрібно взяти 440 грамів продукту.

Отвечает Авдейкин Илья.

Ответ:

440 г

Пошаговое объяснение:

2,5% = 2,5 : 100 = 0,025

11 : 0,025 = 440 (г) - нужно взять продукта