Замість зірочок такі цифри щоб отримати правильну рівність за умови що в правій частині рівності

мають бути тільки прості числа а)2**=3•5•7•* б)5**=3•5•7•*

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

2** = 3·5·7·* = 3·35*= 105·* (якщо поставимо 1, то отримаємо 105·1 =105 не підходить, а якщо поставимо 2 то отримаємо 105 ·2 =210 підходить - отримуемо 210 = 3·5·7·2

б) 5** = 3·5·7· *= 105 · * і видно що нам підійде цифра 5 , бо якщо 105·5 = 525 - тобто відповідь  525 = 3·5·7·5