8 ШЫҒАРМАШЫЛык жумыс Берілген сандар 5-Ke бeлiнуi үшiн олардың әрқайсысына кандай ең кiшi санды

қосу қажет? 1289,470123,200531​

Ответы на вопрос

Отвечает Елубай Жулдыз.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ең кiшi санды қосу үшін, сандардың өздерінің ең кiшi санды белгілеу керек. Ал егер сандардың өздерінің барлығы екінші зерттеулерге дейін айналанса, олардың барлығы 8-ді белгілейді. Сондықтан, барлық сандарды 8-ге енгізу керек.

1289 + 5 = 1294

470123 + 5 = 470128

200531 + 5 = 200536

Сондықтан, 1289, 470123 және 200531 сандарына 5-ке ең кiшi санды қосу қажет және олар болады: 1294, 470128 және 200536.