Роман купив 5 магнітиків, по 10грн кожен. Після цієї покупки в нього залишилося 20грн. Скільки

грошей було в Романа до купівлі магнітиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашов Даниил.

Ответ:

1) 5×10=50(грн) за 5 магнітиків

2) 50+20=70(грн) було грошей до купівлі магнітиків

Відповідь:У Романа було 70 гривень до купівлі магнітиків.

Отвечает Волков Рома.

Ответ:

Відповідь: 70 грн. було в Романа до купівлі магнітиків

Пошаговое объяснение:

1) 10×5=50(грн.)– коштують 5 магнітиків

2)50+20=70(грн.)