3 Қабырғаларының қатынасы 5:7:9болатын, үшбұрыштың периметру 63 см-ге тең. Төбелерi берілген

үшбұрыштың қабырғаларының орталарында орналасқан үшбұрыштың қабырғалары мен периметрін табыңыз. 42

Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинов Данияр.

Ответ:

5+7+9=21

63÷21=3

5×3=15

7×3=21

9×3=27

Пошаговое объяснение:

P=63=15+21+27