үшбұрыштың пириметрі 27 см. Оның қабырғаларының ұзындықтарының қатынасы 4:3:2

қатынасындай.Үшбұрыштың қабырғаларының ұзындығын тап

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.
4х+3х+2х=27

9х=27
х=27:9
х=3 
3*4=12 см   1 сторона  
3*3=9 см  2 сторона
3*2=6см 3 сторона