1) Порівняйте дроби а)13/24 і 5/8; б) 5/12 і 8/15 2) Розташуйте в порядку зростання дроби 4/9,

5/12, 3/4, 7/18, 5/6, 1/2, 11/36, 2/3​ СРОЧНОО

Ответы на вопрос

Отвечает Алібаи Рамазан.

Пошаговое объяснение:

1) Порівняння дробів:

а) 13/24 і 5/8:

13/24 = 26/48 (переведемо обидва дроби до спільного знаменника)

5/8 = 30/48

Тепер можемо порівняти їх:

13/24 < 30/48, оскільки 13 менше, ніж 30.

б) 5/12 і 8/15:

Спростимо обидва дроби до спільного знаменника, який буде найменшим спільним кратним для 12 і 15, а це 60:

5/12 = 25/60

8/15 = 32/60

Тепер можемо порівняти їх:

5/12 < 8/15, оскільки 25 менше, ніж 32.

2) Розташування дробів в порядку зростання:

1/2, 11/36, 7/18, 5/12, 2/3, 5/6, 4/9, 3/4