Знайти значення виразу найзручнишим способом 2×59×202


Ответы на вопрос

Отвечает Хорохорина Ксюша.

Ответ: 23836

Пошаговое объяснение: 2x59= 118
  2
x59
18
100
118
118x202=23836
   118
 x202
   236
  23600
  23836

Отвечает Тищенко Алиса.

Відповідь:

2×59×202 = 2×202×59=404×59=

->множимо у стовпчик = 23836

Покрокове пояснення:

Множення у стовпчик див. у додатку нижче