Знайдіть добуток дробів 3/5 і 3/4, попередньо перетворивши їх у десяткові. Результат запишіть у

вигляді звичайного дробу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Снетков Вадим.
3/4=3:4=0,75
3/5=3:5=0,6
0,75•0,6=0,45
Отвечает Ковалева Ира.

\frac{3}{5} *\frac{3}{4} =\frac{3*2}{5*2} *\frac{3*25}{4*25} =\frac{6}{10} *\frac{75}{100} =0,6*0,75=0,45