299. Сократите дроби 15|36. 42|45. 25|100. 9|30. А потом приведите их к знаменателю 60. пж срочно я

на уроке помогите!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Данил.

Ответ: соболезную тому что ти на уроке у меня время 19:40

Пошаговое объяснение:

15/36:

Для спрощення можемо поділити чисельник і знаменник на їхній НСД (найменший спільний дільник).

НСД(15, 36) = 3

(15 ÷ 3) / (36 ÷ 3) = 5/12

Тепер приведемо до знаменника 60:

(5/12) * (5/5) = 25/60

42/45:

Для спрощення також можемо поділити чисельник і знаменник на їхній НСД.

НСД(42, 45) = 3

(42 ÷ 3) / (45 ÷ 3) = 14/15

Тепер приведемо до знаменника 60:

(14/15) * (4/4) = 56/60

25/100:

Цей дріб можна спростити, поділивши чисельник і знаменник на 25.

(25 ÷ 25) / (100 ÷ 25) = 1/4

Тепер приведемо до знаменника 60:

(1/4) * (15/15) = 15/60

9/30:

Цей дріб можна спростити, поділивши чисельник і знаменник на їхній НСД.

НСД(9, 30) = 3

(9 ÷ 3) / (30 ÷ 3) = 3/10

Тепер приведемо до знаменника 60:

(3/10) * (6/6) = 18/60

Отже, дроби приведені до спільного знаменника 60:

15/36 = 25/60

42/45 = 56/60

25/100 = 15/60

9/30 = 18/60

Отвечает Быков Виктор.

15/36 = 5/12

42/45 = 14/15

25/100 = 1/4

9/30 = 3/10

5/12 = 25/60

14/15 = 56/60

1/4 = 15/60

3/10 = 18/60