Принтер коштує 900 грн, що становить 25% від вартості ком тера. Скільки треба заплатити за 2

принтери і 3 комп'ютери?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Артур.

Ответ:Ми знаємо, що вартість принтера становить 25% від вартості комп'ютера, і вартість принтера - 900 грн. Таким чином, ми можемо знайти вартість комп'ютера:

Вартість комп'ютера = (Вартість принтера) / (Відсоток від вартості комп'ютера)

Вартість комп'ютера = 900 грн / 0.25

Вартість комп'ютера = 3600 грн

Тепер ми знаємо, що вартість комп'ютера становить 3600 грн. Тепер можемо розрахувати вартість 2 принтерів і 3 комп'ютерів:

Вартість 2 принтерів = 2 * 900 грн = 1800 грн

Вартість 3 комп'ютерів = 3 * 3600 грн = 10800 грн

Разом вартість 2 принтерів і 3 комп'ютерів становить:

1800 грн + 10800 грн = 12600 грн

Таким чином, вам потрібно заплатити 12,600 грн за 2 принтери і 3 комп'ютери.

Пошаговое объяснение: