Розв'яжи рівняння: (x - 9 3/7) + 5 * 0/21 = 6 3/14​


Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб розв'язати дане рівняння, спростимо спочатку вираз у дужках:

(x - 9 3/7) + 5 * 0/21 = 6 3/14

Спочатку обчислимо вираз у дужках, віднімаючи 9 3/7 від x:

x - 9 3/7

Тепер ми маємо рівняння:

(x - 9 3/7) + 5 * 0/21 = 6 3/14

Так як 5 * 0/21 дорівнює 0, то ми можемо спростити рівняння так:

(x - 9 3/7) + 0 = 6 3/14

Тепер рівняння виглядає наступним чином:

x - 9 3/7 = 6 3/14

Тепер додамо 9 3/7 до обох сторін рівняння, щоб відокремити x:

x - 9 3/7 + 9 3/7 = 6 3/14 + 9 3/7

На лівій стороні рівняння 9 3/7 скасується з -9 3/7, залишаючи лише x:

x = 6 3/14 + 9 3/7

Тепер додамо дроби 6 3/14 і 9 3/7, для чого спершу знайдемо спільний знаменник:

14 і 7 мають спільний знаменник 14, тому:

x = (6 * 7/14) + (9 * 2/14)

x = (42/14) + (18/14)

Тепер додамо ці дроби:

x = (42 + 18) / 14

x = 60 / 14

Тепер спростимо цей дріб, розділив чисельник і знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який є 2:

x = (60 / 2) / (14 / 2)

x = 30 / 7

Отже, розв'язком рівняння є x = 30/7.