Розв'язати задачу: При сушінні яблука втрачають 86% своєї маси. Скільки треба взяти свіжих яблук,

щоб дістати 90кг сушенних?(Відповідь округли до десяти)​

Ответы на вопрос

Отвечает Якунова Настя.

Відповідь:

Потрібно 642,9 кг свіжих яблук.

Покрокове пояснення:

Складемо пропорцію:

Після сушіння вага яблук складає 100% - 86% = 14%, а решта 86% - це волога яка втрачається при сушінні

90 кг - 14%

Х кг - 100%

90 / 14% = Х / 100%

Х = 90 × 100% / 14% = 642,9 кг. - свіжих яблук потрібно для отримання 90 кг. сушених.

Перевірка:

Є 642,9 кг свіжих яблук.

При сушінні втрачається 86%:

642,9 × 86% / 100% = 552,9 кг вологи вирачається.

Залишається:

642,9 - 552,9 = 90 кг сушених яблук.

Все вірно.