Пари синичок народилося 10 пташенят. Кожне пташеня з’їдає за добу 7 г комах. Яку масу шкідників

саду знищила родина синичок, вигодувавши потомство? Пташенята вилетіли з гнізда через 22 дні.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Макс.

Відповідь: 1540г

Покрокове пояснення:

1) 7×10=70(г) десять пташинят з'їдало за добу

2)70×22=1540(г) шкідників знищила родина синичок