1. Функция қаситеттерін пайдалана отыра f(x)= =23 функциясын x-3 зерттеңіз/8балл/ 2. y = 2x + 4

функциясына кері функцияны анықтап, графиктерін салыныз:/4 балл/ 3. а) Егер f(x) = 2x-3 және g(x) = x² +1 болса, f(g(x)) пен g(f(x))-ті табыныз./6 балл/ - ә) Егер f(x) = x + k, g(x) = x2 және g(f(3)) = 16 болса, онда к- ның мүмкін мәндерін табыңыз. Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ануфриев Миша.

Ответ:

1. f(x) = (x - 3)/8

2. Кері функция: y = 2/x + 4

Графиктер:

f(x) = 2x + 4 - Синий

Кері функция: y = 2/x + 4 - Красный

(Графики должны быть нарисованы графическим инструментом, которого у меня нет)

3. а) f(g(x)) = 2(x² + 1) - 3 = 2x² + 2 - 3 = 2x² - 1

g(f(x)) = (2x - 3)² + 1 = 4x² - 12x + 9 + 1 = 4x² - 12x + 10

б) g(f(3)) = g(3 + k) = (3 + k)² = 9 + 6k + k²

9 + 6k + k² = 16

k² + 6k - 7 = 0

(k + 7)(k - 1) = 0

k = -7 или k = 1

Пошаговое объяснение:

можно пожалуйста лучший ответ!