4. (14)+(x-1) =16 теңдеуінің түбірі 7-ге тең болу үшін а әрпін қандай натурал санмен алмастыруға

болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзина Ксения.

Ответ:

(14)+(x-1)=16

(14)+(3-1)=(14)+(2)

14+2=16

✅️