В автопарку седанів у 5 разів менше ніж універсалів . Протягом тижня седанів продали у 13 разів

більше ніж універсалів. Яка найменша кількість машин цих класів могла бути в автопарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Михаил.

Ответ:

дай лучший ответ, пожалуйста

Пошаговое объяснение:

Нехай універсали у автопарку є U, а седани - S.

За задачею ми маємо два рівняння:

1. S = (1/5)U (у автопарку седанів у 5 разів менше ніж універсалів).

2. S = 13U (протягом тижня седанів продали у 13 разів більше ніж універсалів).

Тепер зведемо ці два рівняння в одне:

(1/5)U = 13U

Тепер ми можемо розв'язати це рівняння:

(1/5)U = 13U

Переносимо U на одну сторону рівняння:

(1/5)U - 13U = 0

Знаходимо спільний знаменник:

(1/5 - 65/5)U = 0

(-64/5)U = 0

Тепер ділимо обидві сторони на -64/5, щоб знайти значення U:

U = 0 / (-64/5)

U = 0

Отже, найменша кількість універсалів, яка могла б бути в автопарку, це 0. Седанів буде S = 13 * 0 = 0.