СРОЧНО!! Магазин продав продукції на 45 000 грн. та мав 10% збитку. Яка собівартість продукції?


Ответы на вопрос

Отвечает Гармашев Максим.

Відповідь:

50000

Покрокове пояснення:

45000-90% вартості,звідси

45000:9=5000-10% вартості
5000*10=50000-100% вартості