Знайдіть координати точок перетину кола (х-1)²+(у-3)²=2 з прямою х=2


Ответы на вопрос

Отвечает Салахов Ильмир.

Ответ:(y-4)(y+4)

Пошаговое объяснение:

1+y²-6y+9-2=0

y²-6y+8=0

y1,2=3+√1

y1=3+1=4

y2=3-1=2