80-(25:5+9) пошагово решить


Ответы на вопрос

Отвечает Блащуков Иван.

Отже, результат виразу 80 - (25:5 + 9) дорівнює 66.

По крокове пояснення

1.Розрахунок в дужках: 25:5 + 9 = 5 + 9 = 14.

2.Тепер ми маємо вираз 80 - 14.

3.Виконуємо віднімання: 80 - 14 = 66.