11 Есепте а) Қораптың ұзындығы — 12 см, ені - 7 см, биіктігі 4 см болса, оның көлемі қанша? ә) Осы

қораптың бүйір жақтарының аудандары мен табанының ауданының қосындысын тап. 6) Әртүрлі дереккөздерден аквариум өлшемі- нің мүмкін нұсқаларын анықта. Олардың көле- мін тап. осы есептің шығару жолы қандай??​

Ответы на вопрос

Отвечает Петишкин Влад.

Ответ:

Ответ:11)а

Көлеміэн табу үшін ұзындығын*енін*биіктігін көбейтеміз яғни V=12*7*4=336(см куб) болады көлемі

Ә) Бүйірі мен табандары ның аудандары. Бүйірлернің ауданын табу үшін ені мен биіктігін көбейтсек болды. S=7*4=28(см квадрат) қораптың екі бүйірі болады.келесі бүйірнің ауданы S=4*12=48(см квадрат) ол буйірдеде екеу болад

Табанының ауданы S=12*7=94 (cм квадрат)одада астыңғы үстіңгі табаны болады Sжалпы=28*2+48*2+94*2=340 см квадрат