У сховищі було 56 ц яблук. До магазину відвезли 1/7 від всіх яблук. Скільки центнерів яблук

залишилося в сховищі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

Ответ:

48ц

Пошаговое объяснение:

56ц × 1/7 = 8ц
56 - 8 = 48(ц)