у першому сховищі є 120 кг яблук ,а в другому 90 кг яблук.Щогодини з першого сховищя беруть по 15

кг яблук ,а з другого по 5 кг яблук.Через скільки годин у першому сховищі залишиться яблук удвічі менше , ніж у другому.

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алиса.

1)120+90=210   2)3*15=45      3)210-45=165 Ответ:165