1. Розклади число на прості множники за зразком 3paзox. 20 = 4 * 5 = 2 * 2 * 5 = 2 ^ 2 * 5 60 =

54 = 104 = 32 = 48 = 220 = 225 = 8 0 =

Ответы на вопрос

Отвечает Любомудров Евгений.

Відповідь:

Ось відповідь сподіваюся допоміг. Якщо не важко можеш поставити подобайку.

60 = 2 · 2 · 3 · 5 = 22 · 3 · 5

8 = 2 · 2 · 2 = 23

54 = 2 · 3 · 3 · 3 = 2 · 33

104 = 2 · 2 · 2 · 13 = 23 • 13

32 = 2 · 2 · 2 · 2 · 2 = 25

48 = 2 · 2 · 2 · 2 · 3 = 24 · 3