1. Хлопчик першого дня прочитав 3/5 усієї книжки, а другого дня на 1/4 книжки менше. Яку частину

книжки прочитав хлопчик за два дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лубашова Ангелина.

Ответ:

он прочитал 85/100 % книжки

Пошаговое объяснение:

Отвечает Егоров Данила.

Ответ:19/20

Пошаговое объяснение:

⅗-¼=12/20-5/20=7/20-прлчитав за 2 день

12/20+7/20=19/20книги прочитав хлопчик за 2 дні