1.Відомо, що в ящику менше ніж 80 апельсинів, і що їх кількість ділиться на 4, на 8 і на 9. Скільки

апельсинів в ящику? 2.Потрібно розділити на групи 54 шестикласники і 45 п’ятикласників так, щоб в усіх групах була однакова кількість шестикласників і однакова кількість п’ятикласників. Скільки щонайбільше таких груп можна утворити?

Ответы на вопрос

Отвечает Абиханов Ринат.

Ответ: 72 апельсина

Пошаговое объяснение: Усе дуже просто

8 * 9 = 72 апельсина

доведення:

72 / 4 = 18

72 / 8 = 9

72 / 9 = 8