Знайди десяткове наближення дробу до десятих 7/12 и 3 4/27


Ответы на вопрос

Отвечает Паньковець Женя.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження десяткового наближення дробу до десятих, потрібно поділити чисельник на знаменник. Ось розрахунки:

1. Для дробу 7/12:

7 / 12 ≈ 0.5833 (десяткове наближення до десятих).

2. Для змішаного числа 3 4/27:

Спершу перетворимо змішаний дріб в неправильний дріб: 3 4/27 = (3 * 27 + 4) / 27 = (81 + 4) / 27 = 85 / 27.

Тепер поділимо чисельник на знаменник:

85 / 27 ≈ 3.1481 (десяткове наближення до десятих).

Отже, десяткові наближення дробів:

- 7/12 ≈ 0.5833 (до десятих).

- 3 4/27 ≈ 3.1481 (до десятих).