Допоможіть будь ласка Даю 20 балів Розв'яжіть рівняння a) 5(13x-20) + 15 = -20б) 7-(45+4x)6 = -47​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Миша.
A) 5(13x-20) + 15 = -20
Розгортаємо дужки та звідси:
65x - 100 + 15 = -20
65x - 85 = -20
Тоді:
65x = -20 + 85
65x = 65
x = 65/65
x = 1

b) 7 - (45+4x)*6 = -47
Розгортаємо дужки та спрощуємо:
7 - 270 - 24x = -47
-263 - 24x = -47
Тоді:
-24x = -47 + 263
-24x = 216
x = 216/(-24)
x = -9

Отже, розв'язками рівнянь є a) x = 1 і b) x = -9.
Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: а) х=1 б) х=-9

Пошаговое объяснение:

а) 5(13х-20)+15=-20

5(13х-20)=-20-15

5(13х-20)=-35

13х-20=-35:5

13х-20=-7

13х=-7+20

13х=13

х=13:13

х=1

б) 7-(45+4х)6=-47

(45+4х)6=7-(-47)

(45+4х)6=54

45+4х=54:6

45+4х=9

4х=9-45

4х=-36

х=-36:4

х=-9